972-54-3111191

פנו אלינו

רוצים לדעת יותר ?

השאירו פרטים

ונשמח לתת לכם

הרבה יותר

שם פרטי:

דואר אלקטרוני:

טלפון:

נושא

מה תרצו לדעת:

פייסבוק - וידג'טנסיעות עיסקיות

businesspeople walking in airport

כסוכנת נסיעות ותיקה, אני מעניקה שירותים עסקיים לחברות ולאנשי ונשות עסקים מכל מגזרי המשק. עוד בתחילת דרכי, שמתי לי למטרה להבין מהו הדבר החשוב ביותר עבור אנשי עסקים הנמצאים בדרכים, על מנת שאוכל למצוא את המרכיבים המדויקים לבניית התשתית האידיאלית לנסיעה עסקית מוצלחת.

כן, מיכל, אני רוצה שתהיי אחראית על הטיסה הבאה שלי לחו"ל!

עם השנים למדתי שהדבר החשוב ביותר שאני, כסוכנת ויועצת נסיעות, יכולה להעניק לאנשי ונשות עסקים בדרכם לפגישות, כנסים ותערוכות, הוא שקט נפשי. שקט נפשי ששומר על רמת האנרגיה, מחדד את המחשבה ומוביל להצלחה. מדובר במרכיב חמקמק שלא ניתן לקנותו בכסף אך הוא יקר ערך עבור כל מי שנמצא בדרכים למטרות עסקים.

אני מעניקה לחברות, אנשי ונשות עסקים מטריה רחבה של שירותים, על מנת שיוכלו להתרכז ביעדים העסקיים שלהם ולשכוח מכל השאר:

  • סידורי נסיעות: תכנון מועדי נסיעות, כרטיסי טיסה וסידורי קרקע מאל"ף ועד ת"ף, כולל טיפול בדרכונים וויזות ובניית מסלולי טיסה עם מינימום זמני המתנה, ותוך שימת דגש על הוזלת עלויות, טיפול בסידורי קרקע, סידורי VIP ועוד.
  • אירוח מקבלי שירות: איסוף VIP לאנשי עסקים משדה התעופה אל המלון או אל משרדי החברה. בימים הפנויים לפני החזרה לחו"ל, נהנים אנשי העסקים מסיור בארץ הקודש, הנבנה בהתאם לתחומי העניין שלהם ולזמן הפנוי שברשותם.
  • כנסים ותערוכות: משתתפים בכנסים ובתערוכות מעבר לים זוכים לשירות סופר-אישי שכולל סידור טיסות ומלונות, השכרת רכבים ועוד, וכולל, במידת הצורך, את העברת החומרים המוצגים לתערוכה באופן הבטוח והמקצועי ביותר.
  • גיבוש ורווחת עובדים: הפקת אירועי גיבוש לחברות בארץ והחו"ל, כולל ימי כיף, סדנאות ייחודיות ועוד. ההסעות, האוכל, הלינה – הכל מתוכנן ומופק מראש באופן היעיל והמקצועי ביותר. כל מה שנשאר זה רק לבוא וליהנות.

כן, מיכל, אני רוצה שתהיי אחראית על הטיסה הבאה שלי לחו"ל!